Коаліція Реформ Богуславщини
та ГО “Буслав Січ” (м.Богуслав), спільно з Запорізька рада реформ (м.Запоріжжя), Коаліція ГО “Тернопільський центр реформ”(м.Тернопіль), Коаліція “Рада Експертів” (м.Кропивницький) та Нові активні українці (м.Хмільник) за підтримки «Інституту висвітлення війни та миру» (IWPR Ukraine), розпочинають моніторинговий проект, спрямований на оцінку якості місцевих бюджетних програм. Для проведення оцінки місцеві координатори проекту у п’яти містах використовуватимуть методологію розроблену експертом Центр “Ейдос” Vladimir Tarnay в рамках проекту «Прозоре місто».

Предмет моніторингу – процес розробки, виконання та звітування про виконання бюджетних програм на місцевому рівні.

Мета моніторингу – полягає в проведенні об’єктивної та незалежної оцінки якості всіх складових бюджетного процесу в частині програмно-цільового методу бюджетування.

З 01.10.2018 по 31.03.2019 командою проекту у відповідності до методології буде проаналізовано по 2 цільових програми в кожній місцевій раді міст учасників проекту, проведено їх порівняльний аналіз та сформовано рекомендації по їх вдосконаленню та підвищенню ефективності виконання.